Mám to veliké štěstí, že mám kamarádku, která mě vždy pozitivně motivuje. Potkala jsem ji ve svých 14 letech, kdy jsem se potkala s Multilevel marketingem. Naše cesty se několikrát rozešly, ale daly se znovu dohromady vždy, když bylo nejvíce potřeba.

 

A dnes bych chtěla mluvit o svém začátku podnikání. Jako živnostník na IČO, který vlastně vůbec nezná tento svět. Samozřejmě tato myšlenka, by mě nenapadla, nebýt této osoby. A tak jsem si vlastně zařídila, sen svého života. Obchůdek se zdravou výživou.

 

Kapitál jsem si musela půjčit, máma se semnou skoro přestala bavit, přítel mě dva měsíce podporoval a nakonec odrazoval. Markét se vždy objevila jen na chvíli a hned byla zase pryč. A já jsem v sobě nacházela neskutečnou sílu všemu věřit a stát si za svým. Věřit, že jednou budu úspěšná.

 

Po půl roce se objevila radostná novina, hurá jsem za vodou. Přichází ke mně peníze. Rázem se ze mě stala velmi silná osobnost, která si zařídila život, přesně podle svých představ. No a přišel zlom. Vše vycházelo, jenže posun byl tak velký, že jsem musela odejít ze své komfortní zóny. Prostor byl pro mě dost malý na žití.

 

Sice mě moje práce velmi bavila, bez ohledu na peníze, mě nikdy nenapadlo, že bych nepracovala. Na svém jak jsem říkala. Jenže osobní život šel ke dnu. Chvilku to trvalo, než jsem stáhla sebou i práci. A vnitřní motivace mizela, až jsem zase byla na nule, sama, bez práce.

 

A v tuto dobu mi zase nezbývalo než věřit, ale pravdou je, že je velmi těžké věřit, když člověk ví jak vesmír funguje. Čím více se mu stává zázraků, tím více se bojí, že tyto zázraky, už nepřijdou. Že tamten zázrak byl poslední. A tato zkušenost mi hodně dala i hodně vzala. Jak se říká „takové školné“ (to jsem slyšela na semináři a moc se mi to líbilo :D).

 

Nakonec jedna velká zkušenost, na kterou nikdy nezapomenu. Vždy jsem záviděla lidem, že nemusí pracovat. Po roce 2016, už nikomu nezávidím a už vůbec ne, že nemusí do práce. To je za trest! 😀

 

A teď zase vzhůru nahoru, ne? 😀