Theta rituál

Theta rituál

Ukotvení změn v našem životě a ve fyzické realitě, přesně dle vyslaného záměru. 

Rituál je vždy na míru. Sejdeme se v oblasti Prahy. 

O rituálu

Rituál přináší do života změnu a proměnu. Tento zážitek může být velmi prožitkový a silný. Nese v sobě kouzlo konce a nového začátku. 

Zastavíme se v klidu v bezpečném prostoru a propustíme vše, co už ti neslouží. Vše v lehkosti a harmonii.

Pokud narazíme na přesvědčení či zaseklou emoci, projasníme je pomocí Theta healingu. 

Vlastní prožitek

Vlastní prožitek je nejintenzivnější forma učení. V pochopení dojdeme k opravdovému propuštění. Rozhodnutí jít do této změny dává rituálu to nejcennější. 

Jak budeme pracovat?

1.

Napiš mi

Najdeš mě na fb nebo na e-mailu. 

2.

Potvrzení místa

Domluvíme čas a místo. 

3.

Sejdeme se v okolí Prahy.

Ve smluvený čas se sejdeme na předem domluveném místě. 

4.

Čas pro tebe

Napojíme se na proces rituálu a půjdeme do hloubky

Reference

Konzultace

Péťa je živel. Chcete s ní spolupracovat? V tom případě vás nenechá držet se zpátky. Popostrčí vás k tomu pustit brzdu a opravdu žít to co chcete, tak jak chcete.

Markéta

Petry mentoring v kombinaci Theta healingem mi pomohl nalézt a odstranit limity, které mi bránily dovolit si být úspěšná. Změnily jsme je na lehkost a radost, kterou jsem tolik potřebovala opět cítit při tvorbě online produktů. Teď konečně vím, že to tak opravdu bude. Mockrát děkuji a rozhodně doporučuji!

Kristýna

Petru jsem oslovila proto, že už na první pohled jsem k ní získala důvěru. Přestože jsem na začátku měla téma naší spolupráce definováno jen částečně, provedla mne efektivně přímo k jádru. Od toho se pak odvíjela i další související témata, která bylo potřeba dořešit. Šlo zejména o bloky v podnikání. Při samotném theta healingu mne provedla celým procesem velmi rychle a jistě a cítila jsem, že je to ta správná cesta. Petru mohu určitě doporučit.“ 

Alena R.

Jako terapeut jsem byla zvědavá, jak funguje Theta healing, chtěla jsem si rozšířit obzory, a výsledek předčil všechny moje očekávání. Petra je úžasná průvodkyně!!!! Healing je hluboký, rychlý, účinný a přitom obrovsky jemný. Můžu jen doporučit. 

Martina

VIP spolupráce

Za tu dobu, co se známe mi v mnohém, co se týče marketingu a sítí poradila, dala jasnej, jednoduchej, praktickej návod a impulz, že je ve mně víc, že si to můžu v klidu dovolit. Dala mi rady, tipy, informace, motivaci a vždy zpětnou vazbu, která má oproti jiným smysl, kostru, hlavu a patu a především je přesně šitá na míru mě jako individualitě.

Petra se prostě vyzná. Je vidět, že tento obor vystudovala, neplácá nesmysly, nevymýšlí si a nestřílí od boku. Hlavně to od ní vše pobírám i proto, že to podá lehkým a jednoduchým způsobem. Nemám ráda totiž žadný větší složitosti.

Ano, někdy když mi radí dobře tak si jedu svou, ale trpělivě čeká, až si na to přijdu zcela sama a nezasahuje.

Dominika

Poslouchala jsem tvé video o penězích. Už jsem o tom takto dříve přemýšlela, že to tak je. Tvá slova mi to jen doladila, že je to pravda. Děkuji ti.

Šárka

Otázky a odpovědi

u

Jak probíhá sezení Theta healingu?

Po zaplacení a potvrzené rezervaci si zavoláme ve smluvený čas. Popíšeš mi to, co chceš řešit a uděláme si společnou meditaci do theta vln. Nevadí, pokud ti nejde meditovat. Poté následuje individuální práce.

u

Kolik toho stihneme?

Každé setkání je velmi individuální. Hodně toho zavisí na podvědomé mysli a také na odhodlání, jak moc uvnitř sebe chcete změnit svá přesvědčení. Za hodinu se toho dá stihnout opravdu hodně.

u

Můžu se čistit bez tebe?

Vše je o vědomém přístupu k životu. Čištění probíhá i skrze tvoje rozhodnutí. Samozřejmě metodu můžeš používat i sám, ale je to o přístupu, jestli se do toho chceš více ponořit.

u

Jaký je rozdíl mezi theta healingem a mentoringem?

Při theta healingu se zaměřujeme na práci s přesvědčeními, jsme po celou dobu v procesu léčení. Při konzultaci si více povídáme a můžeme nastavit akční kroky ke změně. Pokud narazíme na přesvědčení, které něco blokuje, můžeme ho odstranit díky theta healingu.

u

Potřebuji něco ještě vědět k sezení?

Před i po sezení doporučuji pít hodně čisté vody, odlehčit stravu a skvělé je i detoxikovat organismus třeba pomocí zelených potravin.