Theta rituál

Theta rituál

Ukotvení změn v našem životě a ve fyzické realitě, přesně dle vyslaného záměru. 

Rituál je vždy na míru. Sejdeme se v oblasti Prahy. 

O rituálu

Rituál přináší do života změnu a proměnu. Tento zážitek může být velmi prožitkový a silný. Nese v sobě kouzlo konce a nového začátku. 

Zastavíme se v klidu v bezpečném prostoru a propustíme vše, co už ti neslouží. Vše v lehkosti a harmonii.

Pokud narazíme na přesvědčení či zaseklou emoci, projasníme je pomocí Theta healingu. 

Vlastní prožitek

Vlastní prožitek je nejintenzivnější forma učení. V pochopení dojdeme k opravdovému propuštění. Rozhodnutí jít do této změny dává rituálu to nejcennější. 

Jak budeme pracovat?

1.

Napiš mi

Najdeš mě na fb nebo na e-mailu. 

2.

Potvrzení místa

Domluvíme čas a místo. 

3.

Sejdeme se v okolí Prahy.

Ve smluvený čas se sejdeme na předem domluveném místě. 

4.

Čas pro tebe

Napojíme se na proces rituálu a půjdeme do hloubky

Reference

Konzultace

Péťa je živel. Chcete s ní spolupracovat? V tom případě vás nenechá držet se zpátky. Popostrčí vás k tomu pustit brzdu a opravdu žít to co chcete, tak jak chcete.

Markéta

Poslouchala jsem tvé video o penězích. Už jsem o tom takto dříve přemýšlela, že to tak je. Tvá slova mi to jen doladila, že je to pravda. Děkuji ti.

Šárka

VIP spolupráce

Za tu dobu, co se známe mi v mnohém, co se týče marketingu a sítí poradila, dala jasnej, jednoduchej, praktickej návod a impulz, že je ve mně víc, že si to můžu v klidu dovolit. Dala mi rady, tipy, informace, motivaci a vždy zpětnou vazbu, která má oproti jiným smysl, kostru, hlavu a patu a především je přesně šitá na míru mě jako individualitě.

Petra se prostě vyzná. Je vidět, že tento obor vystudovala, neplácá nesmysly, nevymýšlí si a nestřílí od boku. Hlavně to od ní vše pobírám i proto, že to podá lehkým a jednoduchým způsobem. Nemám ráda totiž žadný větší složitosti.

Ano, někdy když mi radí dobře tak si jedu svou, ale trpělivě čeká, až si na to přijdu zcela sama a nezasahuje.

Dominika

Otázky a odpovědi

u

Jak probíhá sezení Theta healingu?

Po zaplacení a potvrzené rezervaci si zavoláme ve smluvený čas. Popíšeš mi to, co chceš řešit a uděláme si společnou meditaci do theta vln. Nevadí, pokud ti nejde meditovat. Poté následuje individuální práce.

u

Kolik toho stihneme?

Každé setkání je velmi individuální. Hodně toho zavisí na podvědomé mysli a také na odhodlání, jak moc uvnitř sebe chcete změnit svá přesvědčení. Za hodinu se toho dá stihnout opravdu hodně.

u

Můžu se čistit bez tebe?

Vše je o vědomém přístupu k životu. Čištění probíhá i skrze tvoje rozhodnutí. Samozřejmě metodu můžeš používat i sám, ale je to o přístupu, jestli se do toho chceš více ponořit.

u

Jaký je rozdíl mezi theta healingem a mentoringem?

Při theta healingu se zaměřujeme na práci s přesvědčeními, jsme po celou dobu v procesu léčení. Při konzultaci si více povídáme a můžeme nastavit akční kroky ke změně. Pokud narazíme na přesvědčení, které něco blokuje, můžeme ho odstranit díky theta healingu.

u

Potřebuji něco ještě vědět k sezení?

Před i po sezení doporučuji pít hodně čisté vody, odlehčit stravu a skvělé je i detoxikovat organismus třeba pomocí zelených potravin.

Ceník

Energy healing

1000 Kč/h

 

Online konzultace

1000 Kč/h

Theta rituál

Dle vzdálenosti cca 2000 Kč/1,5h

 

VIP spolupráce

40 000 Kč