Skupinová setkání

Proč skupinový Theta healing?

Vytvoříme bezpečný prostor, budeme se věnovat emocím a přesvědčením, které nás blokují, řekneme si jak funguje Theta healing a naladíme se na společnou energii dle skupiny.

Vše probíhá v jiné energii než individuální Theta healing.

Co se děje při Theta healingu?

Při tomto procesu se napojíme na nejvyšší energii, kterou každý nazývá jinak. Může to být Stvořitel, Zdroj, Bůh… Je jedno jak to nazýváme, důležitý je záměr s kterým do toho jdeme. Pokud chceš opravdu změnit svůj život, vyčistit přesvědčení a naladit se na úspěšný život ve zdraví a hojnosti, tak se tak opravdu stane. 

Jak funguje tato technika?

Ve svém životě procházíme situace, které v nás mohou zanechat otisk pomocí uvězněné emoce nebo přijmutí nějakého přesvědčení. Některé emoce a přesvědčení nemusí pocházet z našeho života, ale třeba od rodičů a jejich rodičů, tedy z našeho rodu. 

Vše, co se dělo v našich rodech a životech, vedlo a vede k nějakému pochopení. V této době můžeme vše propustit a začít si tvořít svůj šťastný život bez těchto bolestí, přesvědčení ve zdraví, lásce a hojnosti. 

Při Theta healingu změníme přesvědčení a nahrajeme přesně to, co chceš ve svém životě. Ne z pozice oběti, ale jako tvůrce svého života. 

Můžeš být sebevědomější a žít v lásce a hojnosti, pokud si to dovolíš. 

Jak budeme pracovat?

1.

Rezervace a platba

Zarezervuj si svůj termín online s názvem skupinové setkání.

2.

Potvrzení rezervace

Na tvůj e-mail dorazí potvrzení.

3.

Sejdeme se online

Ve smluvený čas se propojíme pomocí odkazu na Zoom.

4.

Čas pro skupinu

Napojíme se a využijeme energii celé skupiny.

Reference

Théta healing s Peťou byl naprosto luxusní!

Byla to moje první zkušenost a velmi se mi to líbilo!

Peťa velmi empaticky navnímala mé téma, které jsem chtěla řešit, a během chvíle, co se mi věnovala, jsem začala cítit obrovskou úlevu, jako by můj problém už nebyl můj 🤩 a naprosto úžasné bylo, že jsem absolvovala skupinové léčení.

Neboť jsme se “náhodou” sešly ženy s podobnými problémy, strachy a přáními. Co jsem zapomněla říct, řekl někdo jiný přesně tak, jak jsem to cítila.

Skupinové setkání proto velmi doporučuji!

Jinak Peťa je velmi příjemná, usměvavá žena, jejíž úžasná zářivá energie vás pohltí i přes Zoom. Mockrát děkuji za toto setkání, jsem vděčná, že mě to k Peti přitáhlo.

Lenka Burianová – obličejová jóga

Vidět a PROŽÍT samu sebe jako sebevědomou, úspěšnou ženu a podnikatelku bylo teda něco.

Ohó, tak to byla opravdu jízda! Nečekaně příjemný a velmi silný zážitek, jehož energie ve mně ještě doznívají…

O čem je řeč?

O skupinovém theta healingu s Petrou, na který jsem se přihlásila na poslední chvíli. A dobře jsem udělala!

S léčením pomocí theta healingu už jsem se jednou setkala na ženském kruhu, který ale nebyl zaměřený vyloženě na theta healing. Byla jsem tedy zvědavá, jak probíhá setkání, které je celé jen o něm. A byla jsem opravdu příjemně překvapena.

Petra nám nejprve krátce vysvětlila, o čem je theta healing, pak nás provedla krátkou vizualizací, a pak už se zaměřila na naše konkrétní bloky a přesvědčení, která si přejeme odstranit. Následně nám do systému nahrála pocity, o kterých jsme vyslovily přání je zažívat.

Vidět a PROŽÍT samu sebe jako sebevědomou, úspěšnou ženu a podnikatelku bylo teda něco. A to byl jen zlomek toho, co jsme na setkání s Péťou léčily. Petra dokázala velmi přesně vystihnout, kde ještě by mohl být zakopaný pes, a co ještě bychom si mohly přát do systému nahrát. Nic se nedělo bez našeho předchozího souhlasu. Bylo znát, že Péťa má s vedením léčivých setkání zkušenosti a prostě ví, co a jak.

Takže jestli třeba taky váháte, zda léčení formou theta healingu vyzkoušet nebo ne, tak určitě doporučuji jít do toho s Petrou.

Péťo, děkuji, a ať se daří!

Eva – Víc než jen šperky

www.evaluna.cz

Otázky a odpovědi

u

Jsem introvert. Je toto pro mě?

Hodně záleží, co od skupinového setkání očekáváš. Pokud nechceš komunikovat nevadí. Můžeš si stahovat ze setkání co potřebuješ. Jediné co je potřeba, je mít zapnutou kameru, abychom vytvořili bezpečný prostor. 

u

Kolik toho stihneme?

Toto je velmi individuální. Záleží na tématech, které budeme řešit. Jedno je jisté, toto je čas pro tebe. Načerpáš klid, pohodu i bezpodmínečnou lásku. To je základ každého setkání. 

u

Potřebuji něco ještě vědět k sezení?

Před i po sezení doporučuji pít hodně čisté vody, odlehčit stravu a skvělé je i detoxikovat organismus třeba pomocí zelených potravin.