Skupinová setkání

Proč skupinový Theta healing?

Vytvoříme bezpečný prostor, budeme se věnovat emocím a přesvědčením, které nás blokují, řekneme si jak funguje Theta healing a naladíme se na společnou energii dle skupiny.

Vše probíhá v jiné energii než individuální Theta healing.

Co se děje při tomto léčení?

Při tomto procesu se napojíme na nejvyšší energii, kterou každý nazývá jinak. Může to být Stvořitel, Zdroj, Bůh… Je jedno jak to nazýváme, důležitý je záměr s kterým do toho jdeme. Pokud chceš opravdu změnit svůj život, vyčistit přesvědčení a naladit se na úspěšný život ve zdraví a hojnosti, tak se tak opravdu stane. 

Jak funguje tato technika?

Ve svém životě procházíme situace, které v nás mohou zanechat otisk pomocí uvězněné emoce nebo přijmutí nějakého přesvědčení. Některé emoce a přesvědčení nemusí pocházet z našeho života, ale třeba od rodičů a jejich rodičů, tedy z našeho rodu. 

Vše, co se dělo v našich rodech a životech, vedlo a vede k nějakému pochopení. V této době můžeme vše propustit a začít si tvořít svůj šťastný život bez těchto bolestí, přesvědčení ve zdraví, lásce a hojnosti. 

Při Theta healingu změníme přesvědčení a nahrajeme přesně to, co chceš ve svém životě. Ne z pozice oběti, ale jako tvůrce svého života. 

Můžeš být sebevědomější a žít v lásce a hojnosti, pokud si to dovolíš. 

Jak budeme pracovat?

1.

Rezervace a platba

Zarezervuj si svůj termín online s názvem skupinové setkání.

2.

Potvrzení rezervace

Na tvůj e-mail dorazí potvrzení.

3.

Sejdeme se online

Ve smluvený čas se propojíme pomocí odkazu na Zoom.

4.

Čas pro skupinu

Napojíme se a využijeme energii celé skupiny.

Reference

Konzultace

Péťa je živel. Chcete s ní spolupracovat? V tom případě vás nenechá držet se zpátky. Popostrčí vás k tomu pustit brzdu a opravdu žít to co chcete, tak jak chcete.

Markéta

Petry mentoring v kombinaci Theta healingem mi pomohl nalézt a odstranit limity, které mi bránily dovolit si být úspěšná. Změnily jsme je na lehkost a radost, kterou jsem tolik potřebovala opět cítit při tvorbě online produktů. Teď konečně vím, že to tak opravdu bude. Mockrát děkuji a rozhodně doporučuji!

Kristýna

Petru jsem oslovila proto, že už na první pohled jsem k ní získala důvěru. Přestože jsem na začátku měla téma naší spolupráce definováno jen částečně, provedla mne efektivně přímo k jádru. Od toho se pak odvíjela i další související témata, která bylo potřeba dořešit. Šlo zejména o bloky v podnikání. Při samotném theta healingu mne provedla celým procesem velmi rychle a jistě a cítila jsem, že je to ta správná cesta. Petru mohu určitě doporučit.“ 

Alena R.

Jako terapeut jsem byla zvědavá, jak funguje Theta healing, chtěla jsem si rozšířit obzory, a výsledek předčil všechny moje očekávání. Petra je úžasná průvodkyně!!!! Healing je hluboký, rychlý, účinný a přitom obrovsky jemný. Můžu jen doporučit. 

Martina

VIP spolupráce

Za tu dobu, co se známe mi v mnohém, co se týče marketingu a sítí poradila, dala jasnej, jednoduchej, praktickej návod a impulz, že je ve mně víc, že si to můžu v klidu dovolit. Dala mi rady, tipy, informace, motivaci a vždy zpětnou vazbu, která má oproti jiným smysl, kostru, hlavu a patu a především je přesně šitá na míru mě jako individualitě.

Petra se prostě vyzná. Je vidět, že tento obor vystudovala, neplácá nesmysly, nevymýšlí si a nestřílí od boku. Hlavně to od ní vše pobírám i proto, že to podá lehkým a jednoduchým způsobem. Nemám ráda totiž žadný větší složitosti.

Ano, někdy když mi radí dobře tak si jedu svou, ale trpělivě čeká, až si na to přijdu zcela sama a nezasahuje.

Dominika

Poslouchala jsem tvé video o penězích. Už jsem o tom takto dříve přemýšlela, že to tak je. Tvá slova mi to jen doladila, že je to pravda. Děkuji ti.

Šárka

Otázky a odpovědi

u

Jsem introvert. Je toto pro mě?

Hodně záleží, co od skupinového setkání očekáváš. Pokud nechceš komunikovat nevadí. Můžeš si stahovat ze setkání co potřebuješ. Jediné co je potřeba, je mít zapnutou kameru, abychom vytvořili bezpečný prostor. 

u

Kolik toho stihneme?

Toto je velmi individuální. Záleží na tématech, které budeme řešit. Jedno je jisté, toto je čas pro tebe. Načerpáš klid, pohodu i bezpodmínečnou lásku. To je základ každého setkání. 

u

Potřebuji něco ještě vědět k sezení?

Před i po sezení doporučuji pít hodně čisté vody, odlehčit stravu a skvělé je i detoxikovat organismus třeba pomocí zelených potravin.