Když jsem tě poznala, byla jsi takové pískle (to my všichni :D) se lví hřívou. Byla jsi všude a zároveň nikde. Tvoje nezkrotná energie byla cítit velmi daleko. Pořád jsi mě škádlila a rejpala do mě.

 

 

Těžko by někdo předpokládal, že se z nás stanou přátelé, spolubydlící, nepřátelé a zase přátelé. A po všech věcech, neshodách a hádkách, se naše přátelství obrousilo, jako diamant. Naše schopnost odpustit jedna druhé, to dokonale vyšperkovala.

 

  

 

Dnes už to není jen přátelství… je to něco mnohem víc, co nám nikdo nevezme. Vždy tu pro tebe budu, ať se stane cokoliv.

               

 

Jako by to bylo včera, když si navrhla, že by si chtěla dělat au-pair. V tu chvíli jsem ale netušila, že o pár měsíců déle, se s tebou budu loučit na letišti.

 

Velmi ti to přeji. Leť, buď volná jako pták. Buď svobodná a vládní lví silou, která ti je vlastní. Zažij to, čeho my se nejvíce bojíme. Svobody….

 

Možná to nebude jednoduché, ale právě bolest v nás utváří ty nejsilnější okamžiky a ty nejlepší zkušenosti!

 

Hodně štěstí a šťastnou cestu. Máme tě rádi.

 

Svět potřebuje hlavně příklady lidí schopných prožívat vlastní sny a bojovat za své ideje.

 

     

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“2″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]