O mně

 

Jsme to, co si myslíme

U mě najdeš převážně živel vody. To znamená, že dost dobře rozumím emocím a dokážu se podívat do hloubky.

Pochopila jsem, že pokud odstraním bolest ve svém těle, kterou způsobují zaseknuté emoce a přesvědčení, tak se stanu jiným člověkem. Je to jako vyměnit myšlení a celé DNA.

Osobnímu rozvoji se vědomě věnuji již 10 let. Podnikání a svobodě v životě 15 let. Neustále se vzdělávám, poznávám a nacházím nejrůznější cesty, které ti ukážu.

Provedu tě touto změnou, kterou jsem prošla i já sama. Moc dobře ti totiž rozumím. Vím, jaké to je žít s traumaty a přesvědčeními.

Nemáme dost peněz, jsi tlustá, nikdy z tebe nic nebude, jsi divná… to je jen pár přesvědčení, které často slýcháme a převezmeme je za své. Celý život pak žijeme dle toho. 

Najdi životní rovnováhu & štěstí.

Kdo jsem?

Jsem Petra. Vyšlapala jsem trnitou cestu ke svému rozvoji, abych mohla předávat dál vše, co jsem se naučila. Reálné zkušenosti mi dávají skvělou příležitost se ponořit do hloubky a odstranit vše, co už jsme připraveni propustit.

Bezpečný prostor

Harmonie

Manifestace

Reálné zkušenosti

Proč & jak

Transformaci se nevyhneme. Celý život se učíme přesně to, co potřebujeme. Děláme to vědomě i nevědomě. Pokud najdeme způsob, který nám pomůže pochopit naši cestu, stane se tato cesta příjemnější. Dokážeme si ustát svoje hranice a být sebevědomější a jistější. Velmi se toho změní. Záleží jen na tom, jestli opravdu chceš.

Vyzkoušej energetické čištění a vezmi si konečně zodpovědnost za svůj život zpět. Ráda tě tím provedu, pro tebe nejlepším způsobem.

Certifikáty