Věř, že existuje naděje pro tebe, pro tvou rodinu i celý svět. Energie světa se mění. Vše je energie, my jsme energie a náš celý svět tvoří právě energie. Co se stane, když se zde na planetě změní energie?

Přichází změna

Cítíte to, cítíte změnu. Možná cítíte strach, bolest a utrpení, ale je to jiné. Je to jiné v tom, že zároveň začínáme cítit lásku. Slovo láska je velmi používané slovo, ale ruku na srdce, kdo opravdu v životě cítil lásku? Tu bezdpodmínečnou, kterou všichni v životě hledáme. 

Bezpodmínečná láska

Jen si to představte, že vás má někdo rád jen proto, že jste. Jen tak miluje všechny vaše chyby, posílá vám energii plnou podpory, soucitu a laskavosti. Můžete udělat cokoliv a ten člověk vás má pořád stejně rád. To přesně tady je. Probuzení, že my jako lidské bytosti jsme se naučili milovat jen s podmínkami a teď to měníme. 

Rodiče nás měli jen rádi, když jsme plnili jejich očekávání. Přicházeli jsme na svět a hned jsme se cítili opuštění, protože narozené dítě je přeci nutné nejdříve změřit a umýt. To se mění. To je ten závan nové energie. Už takto nechceme žít. Chceme žít tu bezpodmínečnou lásku. Chceme, aby naše děti přicházely na svět respektujícím způsobem a ihned po narození cítily tep matky. Aby znaly pocit bezpečného prostoru

Pokud ti okolí říká něco jiného, tvrdí, že změna nemá cenu, že historie se opakuje, tak se nalaď na své srdce a svoji vizi. Máte možnost ukázat ostatním, že svět není jen plný utrpení.

Směřuj k sobě

A já vám právě předávám energii, že to jde. Jen se zaměřujte na sebe, na svoje reakce, na svoje pocity, které cítíte. Dělejte vše, aby se vám znovu otevřelo srdce, abyste milovali bez podmínek, cítili a tvořili nový láskyplný svět.

 

Existuje naděje a děje se to. Je to tu!

Afirmace

Skrze svojí energii tvořím život. Vím, jaký je to pocit uvolňovat svá stará zranění a přistupovat k situacím vědomě s láskou. Vím, jaký je to pocit tvořit novou láskyplnou energii na Zemi. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...