Věděli jsme, že někam chceme vyrazit, jen krizový stav nám to trošku zkomplikoval. Naštěstí jsme dostali nabídku kempovat na zahradě v Brdech v karavanu. Po cestě jsme stihli ještě navštívit kontaktní zoopark. 

Zoopark Zájezd

Kousek od Kladna sídlí soukromý zoopark. Dělí se na dvě části, což nás překvapilo. Zoopark je velmi malý, ale líbila se nám kontaktní část, kde jsme si pohladili kozy, koukli na veverky nebo se vyfotili s velbloudem. Mlékárna byla zavřená, ale dle vzhledu, to nebyla žádná škoda.¨

    

Brdy jsou moc krásné, hodně kopcovite, takže jsme si makli, ale bohužel také zdevastované od vojáků. Vojenská technika řádí lesem a ničí vše, co má v cestě. 

První večer teplota klesla tak, že jsme byli rádi za karavan. Ve stanu by to bylo velmi nepříjemné, už jen kvůli manipulaci s Amčou, která se musí přebalit. Ráno nás přivítal krásný den. Děti si hrály a my tak trochu lenošili. Kolem oběda jsme vyrazili na piknik k rybníku a naobědvali jsme se. Odpoledne jsme vyrazili na rozhlednu na Skále. Zvolili jsme trasu lesem, Chariot i poskakujici Amča v něm to zvládli. Trasa byla cca 2 km a zpátky jsme zvolili cestu po silnici. 

 

 

 

Cyklovýlet – náročný a překvapivý 

Třetí den jsme vyrazili na kolo. Tahle stoupání nás velmi překvapilo. Bylo vlastně táhlé až nahoru. Těsně před cílem jsme to chtěli vzdát, ale nakonec jsme Nad Marásek vyjeli! Kola jsme museli tedy na konci cesty zahodit a k cíli si dojít pěšky. Jen jsme dorazili zpět, začalo pršet. Naštěstí se potom udělalo lépe, takže i oheň byl.   

Zřícenina Valdek a domů

  Poslední den jsme vyrazili na zříceninu hradu Valdek, ktera byl po cestě domů. Samozřejmě jsme dost zmokli, ale jen jsme vytlačili kočár nahoru, tak přestalo. Prohlídli jsme si zříceninu a zpátky se vrátili okruhem, který měl dohromady cca 6km.