Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.

O čem je tato karta?

Kněžka

Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní?

Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli ostatní. To ani nelze. Nikdo nestojí o dokonalého anděla, který nikdy nechybuje. Já bych dodala, že je super, když má vedoucí bytost otevřené srdce, aby mohla lépe cítit a pochopit ostatní. 

Dovolte životu, aby byl vaším poselstvím. Sdílejte svůj příběh, protože takové sdílení může pomoci ostatním. Jsme v tom totiž společně. 

Máš odvahu?

Rozdíl mezi vůdce a tím, kdo následuje je v tom, že vůdce má odvahu jít první. Pokud vám chybí kmen, vytvořte ho. Stačí jen odvaha povstat. Nemusíte znát cestu, jen se vydejte na cestu. Kmen si vás najde. 

Světelná aktivace

Následuji cestu svého srdce a znám pocit odvahy. Odhazuji své strachy a těším se na nová dobrodružství. Odevzdávám se do proudu života a cítím své vnitřní vedení.

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto provést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 1.5. – 7.5.

Karta na týden 1.5. – 7.5.

Tento týden máme květen, což je lásky čas. A myslím, že tu lásku můžeme dát hlavně sami sobě. Tentokrát máme kartu z balíčku Tarot archandělů. O čem je tato karta? Vytáhla jsem kartu Arielova dvojka. Je důležité nalézt rovnováhu! Práce na mnoha úkolech nebo projektech...