Tento týden je velice energeticky silný, úplněk 7.3. to vše ještě umocňuje. Tento týden jsem přesně věděla, která karta vypadne. 

O čem je tato karta?

Transformace

Věci se mění na buněčné úrovni. Hluboké léčení.

Karta Transformace nám říká, že věci se mění na buněčné úrovni a probíhá hluboké léčení. 

Tak bych nazvala i metodu Theta healing, která aktivuje naše buňky a odstraňuje energetické bloky, které brání v toku naší energie. 

Život je proměnlivý, život teče jako proud vody a náš je úkol se tomuto toku přizpůsobit. Být uvolněný, v klidu a důvěře, že se vše děje ve správný čas. Je to náš růst. Jen se podívejte do minulosti a zvědomte si, jakou cestu už jste ušli. Co vše jste zvládli. Oceňte se. 

Opustit stará dramata

Tato karta nás vyzývá propustit dramata a trauma, která v našem životě vznikla. Vyléčit naše staré rány a otevřít se novému životu. Otevřít srdce a uvolnit se do energie lásky. 

Dovol si otevřít své srdce, propustit všechna traumata a stoupni si do své síly. Využij energii jara, přimi nový dech a začni se zlehka probouzet do své pravé podstaty. 

Pečuj o sebe

V tento čas se ještě míchá stará energie zimy a nová energie jara. Dovolte si odpočívat a pečovat o sebe. 

Blíží se jaro a zároveň i tato karta nás upozorňuje na náš vztah k tělu. Jaký máš vztah se svým tělem? Pokud nemáte v pořádku své tělo, vaše duše se nemůže plně projevit. Váš potenciál i síla spí. 

Jste hluboce milováni a právě teď probíhají hluboké změny. 

Světelná aktivace

Dovoluji si přijmout nejhlubší léčení a transformaci, aby se změna odehrála na buněčné úrovni.

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 20.3. – 26.3.

Karta na týden 20.3. – 26.3.

Tento týden si mě zavolaly karty Předků a andělů. Mám je moc ráda, jsou symbolem podpory, moudrosti a síly lásky. Pojďme se podívat, co nám tyto bytosti chtějí říct o tomto týdnu.O čem je tato karta? Buben Sněte a cestujte Tento týden je jak znovuzrození. Ta zima byla...

Karta na týden 13.3. – 19.3.

Karta na týden 13.3. – 19.3.

Tato karta přesně vystihuje rozpor naší mysli, když něco cítíme, ale zároveň to vůbec necítíme. Okolnosti nás drtí, nutí nás zrychlit, ale zdroj nás ještě více zpomaluje.O čem je tato karta? Dej si pauzu Máš na to celý život. Zpomal a odpočiň si. Jasné poselství naší...

Karta na týden 27. 2. – 5.3.

Karta na týden 27. 2. – 5.3.

Cítila jsem, že tento týden bude potřeba vytáhnout kartu z Karet Světla. Myslím, že tento výklad se krásně trefil do tohoto světlého týdne. Jaro se probouzí a tím i naše síla.O čem je tato karta? Svatá Anna Semínka světla Položení základů, Božský plán Tato karta mluví...