Na tento týden máme můj oblíbený balíček Tarot archandělů. Tento balíček mi vždy dobře poradil, i když jsem nepochopila jeho význam hned. 

O čem je tato karta?

Michaelova osmička

Můžete být volní! Situaci můžete změnit odvážným rozhodnutím. Nevidět věci jasně. 

Pokud máte pocit, že se nacházíte v situaci, ze které není cesty, tak tato karta říká, že cesta existuje. Ta cesta je právě skrze naše pocity a strachy

Uvolněte své obavy a strachy, které vás pořád drží na místě. Tyto pocity vás něco učí. Takže se zkuste zastavit a zeptejte se, co vás učí. Poté je snadněji uvolníte. 

Uvolněte své obavy a strachy, které vás pořád drží na místě. Tyto pocity vás něco učí. Takže se zkuste zastavit a zeptejte se, co vás učí. Poté je snadněji uvolníte.

Pocity

Skrze vrstvy těchto pocitů nevidíme přicházející příležitosti. Můžete mít pocit nedůvěry v sebe, obavy ze změny, strach z nových začátků nebo i odpor se naučit něco jiného. 

Požádejte své anděly či Stvořitele o odvahu, pocit bezpečí a ukotvení své vize.

Světelná aktivace

Dovoluji si uvolnit veškeré pocity strachu, které mi brání v růstu. Vím, že je pro mě bezpečné a důležité růst. Vím, jaký je to pocit stoupnout si do sebedůvěry a sebehodnoty. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...