Cítila jsem, že tento týden bude potřeba vytáhnout kartu z Karet Světla. Myslím, že tento výklad se krásně trefil do tohoto světlého týdne. Jaro se probouzí a tím i naše síla.

O čem je tato karta?

Svatá Anna

Semínka světla Položení základů, Božský plán

Tato karta mluví o našich darech. Každý přišel na tento svět splnit nějaký úkol, pomoci někomu na jeho cestě nebo někoho něco naučit. 

Svatá Anna mluví o tom, že naši předci předali na tento svět své sny, své dary, své schopnosti. Díky nim může vzniknout život nový, i když si byli vědomi, že Nový svět již neuvidí, stále tvořili dál jak nejlépe uměli. 

Zastav se

A tak se zastav. Poděkuj svým předkům, propusť všechny nevyřešené záležitosti a uvědom si, že místo, kde jsi právě teď je velmi důležité pro tebe i pro celý tento svět. Polož se do důvěry a staň se nejlepší verzí sebe. 

Přestaň dělat věci, které nejsou tvoje. Ponoř se do sebe a koukni se, co zrovna teď můžeš přinést do světa? Něco malého. Třeba úsměv, láskyplný pohled na kohokoliv nebo nějaká malá radost pro sebe či ostatní? 

Jaká je tvá role?

Tvoje role může být v péči o děti, v láskyplném prodeji chleba nebo jako cvičitelka jógy. Všechny role jsou důležité. Všechny role, které se dělají s láskou jsou důležité. 

Jak by vypadal svět, který by byl plný lásky? Zmizel by neklid, nedůvěra, strach. Vše by se touto energií rozplynulo. A já tě zvu, pojď se na tom podílet. Máš jedinečnou šanci to vše změnit. Každý může přispět svým darem do celého kolektivního vědomí.

Anna vás svolává k rozpomenutí a odevzdání se do tohoto plánu. 

Světelná aktivace

Milovaná Anno, děkuji ti, že jsi položila základ pro boží plán. Prosím aby byla semínka světla, která mám v sobě, odhalena. Odevzdávám se svému plánu zde na Zemi. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 20.3. – 26.3.

Karta na týden 20.3. – 26.3.

Tento týden si mě zavolaly karty Předků a andělů. Mám je moc ráda, jsou symbolem podpory, moudrosti a síly lásky. Pojďme se podívat, co nám tyto bytosti chtějí říct o tomto týdnu.O čem je tato karta? Buben Sněte a cestujte Tento týden je jak znovuzrození. Ta zima byla...

Karta na týden 13.3. – 19.3.

Karta na týden 13.3. – 19.3.

Tato karta přesně vystihuje rozpor naší mysli, když něco cítíme, ale zároveň to vůbec necítíme. Okolnosti nás drtí, nutí nás zrychlit, ale zdroj nás ještě více zpomaluje.O čem je tato karta? Dej si pauzu Máš na to celý život. Zpomal a odpočiň si. Jasné poselství naší...

Karta na týden 6.3. – 12.3.

Karta na týden 6.3. – 12.3.

Tento týden je velice energeticky silný, úplněk 7.3. to vše ještě umocňuje. Tento týden jsem přesně věděla, která karta vypadne. O čem je tato karta? Transformace Věci se mění na buněčné úrovni. Hluboké léčení. Karta Transformace nám říká, že věci se mění na buněčné...