Tento týden nás čeká balíček Tarot archandělů. Čeká nás oslava svátku Beltain, takže je možné, že se energie zahušťují, ale je před náma konečně období, kdy budeme moci načerpat nové síly a radosti.

O čem je tato karta?

Vytáhla jsem kartu Arielova pětka.

Nemusíte současným problémům čelit sami. Pomoc už je na dosah. Negativní myšlenky ovlivňují budoucí výsledek. 

Pro mě je toto téma už otevřené dlouho. Vlastně od doby, kdy jsem začala podnikat a vše leželo jen na mně. Karta nám jasně dává najevo, že si můžeme říkat o pomoc. Také můžeme změnit přesvědčení a strachy ohledně delegování naší práce. V jiných případech to může být i říct si o pomoc v domácnosti, opravdu není nutné všechno zvládat. 

Naše myšlenky

Poselství karty je, že vaše myšlenky ovlivňují budoucnost. Pokud se začnete soustředit na vaše možnosti, situace se může velmi rychle obrátit. 

Říkat si o pomoc a delegovat svoji práci je naprosto bezpečné. Uvolni si ruce a zčni se věnovat dalším věcem a projektům, kterým chceš. Pokud tě zrovna teď nic nenapadá, věnuj čas sobě. Běž se projít, dopřej si masáž či cvičení. 

Jaká je tvá role?

Karta nás vyzývá, abychom poprosili o vedení své průvodce a anděly. Pokud nedokážete si říkat o pomoc, zamyslete se proč, co vám v tom brání? Pokud by to bylo něco hlubšího, určitě mi napište a můžeme se na to podívat společně. 

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit říkat si o pomoc. Moje slova jsou vždy vyslyšena. Pomoc je všude kolem mě. Je to naprosto bezpečné a přirozené. Dovoluji si využít volný čas pro sebe a svůj rozvoj. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...