Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.

O čem je tato karta?

Vůz – Archanděl Metatron

Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými. 

Tato karta navazuje na rituál hojnosti, při kterém se objevila. Nese poselství, že právě teď nás čeká úspěch, pokud podnikneme akční kroky, které nás volají. Vůz vypovídá o obrovském odhodlání a vůli. Jestliže se nacházíte v situaci, která ve vás vyvolává nejistotu, věřte, že se nemáte čeho bát.

Máš vše

Tato karta je poselství, že máte vše, co potřebujete. Vybočte ze zajetých kolejí a s radostí, klidem a důvěrou se vydejte vstříc dalším zkušenostem.

 

Očekávejte velký skok kupředu. Možná to bude vyžadovat nějaké akční kroky, ale vy jste na to skvěle připraveni. Můžete být pyšní na to, čeho jste dosáhli. 

Zhmotnění přání

Máte-li nějaké přání zadívejte se na přední část vozu na kartě na tzv. Merkabu a sdělte své přání. Archanděl Metatron vám může pomoci zhmotnit velice rychle vaše touhy. 

 

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit následovat akční kroky ke splnění mých záměrů. Důvěřuji své intuici a uvolňuji veškerý strach, který ke mně přijde. Vím, jak neztrácet svou energii a odhodlání k rozvoji svých přání. Má přání se plná na všech úrovních. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...

Karta na týden 1.5. – 7.5.

Karta na týden 1.5. – 7.5.

Tento týden máme květen, což je lásky čas. A myslím, že tu lásku můžeme dát hlavně sami sobě. Tentokrát máme kartu z balíčku Tarot archandělů. O čem je tato karta? Vytáhla jsem kartu Arielova dvojka. Je důležité nalézt rovnováhu! Práce na mnoha úkolech nebo projektech...