Tento týden si mě zavolaly karty Předků a andělů. Mám je moc ráda, jsou symbolem podpory, moudrosti a síly lásky. Pojďme se podívat, co nám tyto bytosti chtějí říct o tomto týdnu.

O čem je tato karta?

Buben

Sněte a cestujte

Tento týden je jak znovuzrození. Ta zima byla tak dlouhá! Tento týden tu máme jaro a novoluní. Je čas se vrátit do procesu tvořivé energie.

Buben je šamanský nástroj a díky němu se můžeme nořit hlouběji do svého nitra. Tato karta přináší ujištění, že máte tu to moc uskutečnit své sny a vize. 

Toto poselství není o cestování po venku. Cestováním se teď myslí to vnitřní, v našem nitru, mezi světy až tam, kam nás to dovede.  

Dovol si zpomalit, podívat se do svého nitra. Využij energii jara, přijmi nové vize a sny. 

Rituál

Začneme tedy sny, které chceme zhmotnit.

  • Vypravte se do svého nitra a udělejte soupis všeho o čem sníte, co cítíte a jaké vize přicházejí. 
  • Běžte večer spát a nechte si zdát o vaší cestě. Ráno si je zapište. Negativní pocity uvolňujte a pozitivní naplňujte. 
  • Podvědomí je ve snu velmi aktivní a prožitkům nebrání žádné naše myšlenky. 
  • Snění se dá trénovat, tak jako vše ostatní. První krok je záměr, poté vědomé pozorování, co se děje. 
  • Sledujte i pocity během dne, co k vám přichází a hlásí se o pozornost? 

Světelná aktivace

Dovoluji si přijmout informace, které mi přicházejí. Věřím, že je cestování vnitřní světem bezpečné a naplňující. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...