Tento týden máme hned dvě karty z balíčku Andělé a předkové. Dokonce jsou to dvě strážkyně.

O čem jsou tyto karty?

Strážkyně ochrany a Strážkyně míru

Strážkyně ochrany přichází s poselstvím odhoďte svá brnění.

Strážkyně míru nese vzdání se potřeby mít pravdu. 

Strážkyně ochrany vás vyzývá k odhození veškerých pocitů studu, odporu a strachu, které vám brání abyste si mohli užívat a radovat se. Uvědomte si sami sebe, svoji velikost, svůj potenciál a své dary, které nesete světem. Narodili jste se, abyste zářili. 

Tento anděl je ženskou verzí archanděla Michaela, který nese prudkou, ochraňující, ale přesto milující bojovnou energii a přijde na pomoc vždy, když ho zavoláme. Tento anděl věří, že láska vždycky zvítězí. 

Možná jste v minulosti zažili stud nebo rozpaky, netýká se to ale vaší přítomnosti. Právě teď můžete odhodit všechny omezující myšlenky, emoce a vzorce. Toto poselství je tu proto, abyste si konečně uvědomili vaší velikost. Zavolejte si své průvodce, kteří vám pomohou navýšit vibrace i sílu.

Jste silnější, než si myslíte. 

 

Strážkyně míru nese zprávu “Vyberte si mír a štěstí namísto potřeby mít pravdu.”

Ušetřete energii na něco jiného, než abyste se snažili někoho přesvědčit o své pravdě.

Je to moudrá žena původních obyvatel Ameriky, kterou ovlivnila Bílá bizoní žena. V rukou drží dýmku míru, symbolizující ochotu vzdát se potřeby a místo toho nabídnout harmonii. její medicína vám pomůže vybrat si správnou cestu v každé situaci. Připomíná vám, že máte moc udělat správné rozhodnutí pro všechny, jichž se to týká. 

Můžete se cítit nesví , protože jste se ocitli ve stresující situaci. máte v sobě bojovníka, který chce povstat, dokázat, že má pravdu a přesvědčit o ní ostatní. Moudrost předků vám však připomíná, že pravda vyjde najevo. Zdržte se hádek a diskuzí. Získáte tím mnoho síly, kterou můžete využít k lepšímu napojení na svoji intuici a vedení. Zvolte si mír. 

 

Dovolte si být sami sebou. Neste hrdě svůj dar, svoji velikost a sílu. Vše brzy vyjde na světlo. Stačí jen věřit v sebe a v lásku. 

Světelná aktivace

Dovoluji si přijmout svoji velikost a sílu. Vím, jaký je to pocit zářit. Propouštím veškerá omezující přesvědčení. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...