Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?

O čem je tato karta?

Jdeš správným směrem

Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše. 

Nádherná karta, která se mnou neskutečně souzní. Vše co děláme, jak přemýšlíme a kam jdeme je naprosto v pořádku! Realita je náš podporovatel a éra, kdy jsme procházeli tlakem, že je všechno špatně a musíme to okamžitě změnit, je pryč. I já sama jsem se dostala před pár lety do tlaku, že už bych chtěla být někde jinde. Jenže jsem vytvořila tlak, který se vrátil v podobě hluboké transformace, ale i to je zkušenost, která pro mě byla důležitá. 

Správná cesta

Věci se dějí správným tempem. Neuspěchejte to, buďte trpěliví a vytrvalí. Není kam spěchat, vše se buduje a roste. Co se zasadilo, brzo vykvete. Každý dnem je přidána další cihlička. Ušli jste dlouho cestu, základy jsou pevné, teď je potřeba věřit a jít vpřed. 

Význam karty je tedy nepochybovat o sobě a svých pocitech. Právě teď jste na správné cestě. Už o tom nepřemýšlejte, prostě se to děje a vy jste blíž, než si myslíte.

Pokračuj

Pocit či myšlenka, že by se věci měly dít rychleji, je jen naše ego, které se potřebuje srovnávat s ostatními. Srovnání není přítel. Zalévejte svoji zahrádku a vězte, že doba květu brzy přijde. 

Už to děláš, pokračuj. 

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit důvěřovat božímu načasování. Moje činy jsou vždy správné s vedou mě přesně tam, kam potřebuji. Sílím a rostu s každým dnem. Vím, jak zalévat svoji zahrádku, která již brzy vykvete.  

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...

Karta na týden 1.5. – 7.5.

Karta na týden 1.5. – 7.5.

Tento týden máme květen, což je lásky čas. A myslím, že tu lásku můžeme dát hlavně sami sobě. Tentokrát máme kartu z balíčku Tarot archandělů. O čem je tato karta? Vytáhla jsem kartu Arielova dvojka. Je důležité nalézt rovnováhu! Práce na mnoha úkolech nebo projektech...