Tato karta přesně vystihuje rozpor naší mysli, když něco cítíme, ale zároveň to vůbec necítíme. Okolnosti nás drtí, nutí nás zrychlit, ale zdroj nás ještě více zpomaluje.

O čem je tato karta?

Dej si pauzu

Máš na to celý život. Zpomal a odpočiň si.

Jasné poselství naší uspěchané doby. Na jednu stranu nesmíme promarnit ani minut a na druhou stranu nás nutí ke zpomalení a odpočinku. 

Tato karta promlouvá se smyslu, že si můžeš dovolit se zastavit. Vykouklo na tebe nějaké přesvědčení, super, napiš mi ho a rozpustíme ho!

Poselství karty je i to, že máme odjet na dovolenou, objednat se na masaž nebo se jít projít do přírody. Dozdrojuj se na všech úrovních. 

Právě teď

Co můžeme udělat pro sebe ještě dnes?

  • Vystup z kolotoče povinností.
  • Oddychni si od svého programu.
  • Oceň se a uvědom si vše, za co se můžeš ocenit. 
  • Co jsi  vše dokázal/a?
  • Nadechni klid a víru do svého těla a celého energetického systému.
  • Propoj tělo, duši a mysl.
  • Raduj se z přítomného okamžiku.

Dovol si přijmout léčivou moc odpočinku a zpomal.

Pečuj o sebe

V tento čas se ještě míchá stará energie zimy a nová energie jara. Dovolte si odpočívat a pečovat o sebe. 

Blíží se jaro a zároveň i tato karta nás upozorňuje na náš vztah k tělu. Jaký máš vztah se svým tělem? Pokud nemáte v pořádku své tělo, vaše duše se nemůže plně projevit. Váš potenciál i síla spí. 

Jste hluboce milováni a právě teď probíhají hluboké změny. 

Světelná aktivace

Nadechuji se, odpočívám a vše svěřuji vyšší moci. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 20.3. – 26.3.

Karta na týden 20.3. – 26.3.

Tento týden si mě zavolaly karty Předků a andělů. Mám je moc ráda, jsou symbolem podpory, moudrosti a síly lásky. Pojďme se podívat, co nám tyto bytosti chtějí říct o tomto týdnu.O čem je tato karta? Buben Sněte a cestujte Tento týden je jak znovuzrození. Ta zima byla...

Karta na týden 6.3. – 12.3.

Karta na týden 6.3. – 12.3.

Tento týden je velice energeticky silný, úplněk 7.3. to vše ještě umocňuje. Tento týden jsem přesně věděla, která karta vypadne. O čem je tato karta? Transformace Věci se mění na buněčné úrovni. Hluboké léčení. Karta Transformace nám říká, že věci se mění na buněčné...

Karta na týden 27. 2. – 5.3.

Karta na týden 27. 2. – 5.3.

Cítila jsem, že tento týden bude potřeba vytáhnout kartu z Karet Světla. Myslím, že tento výklad se krásně trefil do tohoto světlého týdne. Jaro se probouzí a tím i naše síla.O čem je tato karta? Svatá Anna Semínka světla Položení základů, Božský plán Tato karta mluví...