Tahala jsem kartu z Karet Světla. Vypadla zase Svatá Anna, takže to vypadá, že si po prožití Velikonoc máme ještě jednou připomenout tuto kartu.

O čem je tato karta?

Svatá Anna

Semínka světla Položení základů, Božský plán

Tato karta mluví o našich darech. Každý přišel na tento svět splnit nějaký úkol, pomoci někomu na jeho cestě nebo někoho něco naučit. 

Svatá Anna mluví o tom, že naši předci předali na tento svět své sny, své dary, své schopnosti. Díky nim může vzniknout život nový, i když si byli vědomi, že Nový svět již neuvidí, stále tvořili dál jak nejlépe uměli. 

Zastav se

A tak se zastav. Poděkuj svým předkům, propusť všechny nevyřešené záležitosti a uvědom si, že místo, kde jsi právě teď je velmi důležité pro tebe i pro celý tento svět. Polož se do důvěry a staň se nejlepší verzí sebe. 

Přestaň dělat věci, které nejsou tvoje. Ponoř se do sebe a koukni se, co zrovna teď můžeš přinést do světa? Něco malého. Třeba úsměv, láskyplný pohled na kohokoliv nebo nějaká malá radost pro sebe či ostatní? 

Jaká je tvá role?

Tvoje role může být v péči o děti, v láskyplném prodeji chleba nebo jako cvičitelka jógy. Všechny role jsou důležité. Všechny role, které se dělají s láskou jsou důležité. 

Jak by vypadal svět, který by byl plný lásky? Zmizel by neklid, nedůvěra, strach. Vše by se touto energií rozplynulo. A já tě zvu, pojď se na tom podílet. Máš jedinečnou šanci to vše změnit. Každý může přispět svým darem do celého kolektivního vědomí.

Anna vás svolává k rozpomenutí a odevzdání se do tohoto plánu. 

Světelná aktivace

Milovaná Anno, děkuji ti, že jsi položila základ pro boží plán. Prosím aby byla semínka světla, která mám v sobě, odhalena. Odevzdávám se svému plánu zde na Zemi. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...