Tento týden máme květen, což je lásky čas. A myslím, že tu lásku můžeme dát hlavně sami sobě. Tentokrát máme kartu z balíčku Tarot archandělů. 

O čem je tato karta?

Vytáhla jsem kartu Arielova dvojka.

Je důležité nalézt rovnováhu! Práce na mnoha úkolech nebo projektech najednou. Udělat si z práce zábavu. 

Naše přesvědčení nám můžou našeptávat, že potřebujeme plnit hodně úkolů, mít hodně práce a pořád něčím zaměstnávat mysl. Opak je pravdou. Tímto jsem sama prošla, když jsem pracovala 14 hodin denně a pořád jsem myslela, že je to málo. Podařilo se mi naplnit sny tímto způsobem? Ne, nepodařilo. Tudy cesta nevede, a to nám říká i tato karta. 

Opravdu je nutné dělat všechno? Nejde to nějak zjednodušit? Pokud chceme mít více času, musíme hledat způsoby, jak toho dosáhnout a celou situaci zpříjemnit. Přistupujte k životu hravě!

Rozhodnutí?

Karta dále varuje před unáhleným rozhodnutím, třeba opustit zaměstnání a dostat se tak do dluhové pasti. Vše musí být v proudu života. Pečlivě vše zvažte. Já bych dodala, že nic není špatně. 

Světelná aktivace

Vím, jaký je to pocit poslouchat svoji intuici. Má práce a tvořivost plyne v jednoduchém duchu. Mám radost z výsledků a dovoluji si přijímat dary, které plynou z mé tvořivosti. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama. 

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...