Theta healing

Co je Theta healing?

Theta healing je léčení v théta mozkových vlnách. Odehrává se v bezpečném prostoru, kam se dostaneme pomocí krátké meditace. Nevadí, pokud neumíš meditovat. Provedu tě přesně k tvému prožitku z léčení. 

Co se děje při tomto léčení?

Při tomto procesu se napojíme na nejvyšší energii, kterou každý nazývá jinak. Může to být Stvořitel, Zdroj, Bůh… Je jedno jak to nazýváme, důležitý je záměr s kterým do toho jdeme. Pokud chceš opravdu změnit svůj život, vyčistit přesvědčení a naladit se na úspěšný život ve zdraví a hojnosti, tak se tak opravdu stane. 

Jak funguje tato technika?

Ve svém životě procházíme situace, které v nás mohou zanechat otisk pomocí uvězněné emoce nebo přijmutí nějakého přesvědčení. Některé emoce a přesvědčení nemusí pocházet z našeho života, ale třeba od rodičů a jejich rodičů, tedy z našeho rodu. 

Vše, co se dělo v našich rodech a životech, vedlo a vede k nějakému pochopení. V této době můžeme vše propustit a začít si tvořít svůj šťastný život bez těchto bolestí, přesvědčení ve zdraví, lásce a hojnosti. 

Při Theta healingu změníme přesvědčení a nahrajeme přesně to, co chceš ve svém životě. Ne z pozice oběti, ale jako tvůrce svého života. 

Můžeš být sebevědomější a žít v lásce a hojnosti, pokud si to dovolíš. 

Co jsou theta vlny?

Existuje pět různých frekvencí mozkových vln – alfa, beta, theta, delta, gama. Tyto frekvence řídí vše, co děláte a říkáte. Při každé činnosti je jedna z frekvencí dominantní. 

Například ve vlnách beta se nacházíme vždy, když přemýšlíme a mluvíme. 

Stav ve vlnách theta je velmi hluboké uvolnění. Můžeme ho například zažít při snění či hypnóze. Nacházíme se v něm v naprostém klidu, je to tzv. meditativní stav. Můžeme se tak podívat hlouběji do podvědomí, kde se skrývají různé vzpomínky a pocity. 

Jak vznikla metoda Theta healing?

V roce 1995 diagnostikovali zakladatelce Theta healingu rakovinu. Vianna Stibal byla terapeutka a při práci s klientkou zjistila, že může nařídit okamžité uzdravení a být jeho svědkem. Poté si toto léčení aplikovala na svou vlastní nohu, která byla zasažena rakovinou. Noha okamžitě splaskla a rakovina zmizela. 

Později Vianna zjistila, že při léčení se přepíná do mozkových vln théta a začala tak nazývat toto léčení. Dále toto léčení rozšiřovala a dnes už máme komplexní metodu, která pomáhá lidem na celém světe. V tomto období je Theta healing velmi rozšířený, učí se ho lidé po celém světě a předávají ho dál. 

Jak budeme pracovat?

1.

Rezervace a platba

Zarezervuj si svůj termín online

2.

Potvrzení rezervace

Na tvůj e-mail dorazí potvrzení

3.

Sejdeme se online 

Ve smluvený čas si zavoláme

4.

Čas pro tebe

Napojíme se a půjdeme do hloubky

Reference

Konzultace

Péťa je živel. Chcete s ní spolupracovat? V tom případě vás nenechá držet se zpátky. Popostrčí vás k tomu pustit brzdu a opravdu žít to co chcete, tak jak chcete.

Markéta

Petry mentoring v kombinaci Theta healingem mi pomohl nalézt a odstranit limity, které mi bránily dovolit si být úspěšná. Změnily jsme je na lehkost a radost, kterou jsem tolik potřebovala opět cítit při tvorbě online produktů. Teď konečně vím, že to tak opravdu bude. Mockrát děkuji a rozhodně doporučuji!

Kristýna

Petru jsem oslovila proto, že už na první pohled jsem k ní získala důvěru. Přestože jsem na začátku měla téma naší spolupráce definováno jen částečně, provedla mne efektivně přímo k jádru. Od toho se pak odvíjela i další související témata, která bylo potřeba dořešit. Šlo zejména o bloky v podnikání. Při samotném theta healingu mne provedla celým procesem velmi rychle a jistě a cítila jsem, že je to ta správná cesta. Petru mohu určitě doporučit.“ 

Alena R.

Jako terapeut jsem byla zvědavá, jak funguje Theta healing, chtěla jsem si rozšířit obzory, a výsledek předčil všechny moje očekávání. Petra je úžasná průvodkyně!!!! Healing je hluboký, rychlý, účinný a přitom obrovsky jemný. Můžu jen doporučit. 

Martina

VIP spolupráce

Za tu dobu, co se známe mi v mnohém, co se týče marketingu a sítí poradila, dala jasnej, jednoduchej, praktickej návod a impulz, že je ve mně víc, že si to můžu v klidu dovolit. Dala mi rady, tipy, informace, motivaci a vždy zpětnou vazbu, která má oproti jiným smysl, kostru, hlavu a patu a především je přesně šitá na míru mě jako individualitě.

Petra se prostě vyzná. Je vidět, že tento obor vystudovala, neplácá nesmysly, nevymýšlí si a nestřílí od boku. Hlavně to od ní vše pobírám i proto, že to podá lehkým a jednoduchým způsobem. Nemám ráda totiž žadný větší složitosti.

Ano, někdy když mi radí dobře tak si jedu svou, ale trpělivě čeká, až si na to přijdu zcela sama a nezasahuje.

Dominika

Poslouchala jsem tvé video o penězích. Už jsem o tom takto dříve přemýšlela, že to tak je. Tvá slova mi to jen doladila, že je to pravda. Děkuji ti.

Šárka

Otázky a odpovědi

u

Jak probíhá sezení Theta healingu?

Po zaplacení a potvrzené rezervaci si zavoláme ve smluvený čas. Popíšeš mi to, co chceš řešit a uděláme si společnou meditaci do theta vln. Nevadí, pokud ti nejde meditovat. Poté následuje individuální práce.

u

Kolik toho stihneme?

Každé setkání je velmi individuální. Hodně toho zavisí na podvědomé mysli a také na odhodlání, jak moc uvnitř sebe chcete změnit svá přesvědčení. Za hodinu se toho dá stihnout opravdu hodně.

u

Můžu se čistit bez tebe?

Vše je o vědomém přístupu k životu. Čištění probíhá i skrze tvoje rozhodnutí. Samozřejmě metodu můžeš používat i sám, ale je to o přístupu, jestli se do toho chceš více ponořit.

u

Jaký je rozdíl mezi theta healingem a mentoringem?

Při theta healingu se zaměřujeme na práci s přesvědčeními, jsme po celou dobu v procesu léčení. Při konzultaci si více povídáme a můžeme nastavit akční kroky ke změně. Pokud narazíme na přesvědčení, které něco blokuje, můžeme ho odstranit díky theta healingu.

u

Potřebuji něco ještě vědět k sezení?

Před i po sezení doporučuji pít hodně čisté vody, odlehčit stravu a skvělé je i detoxikovat organismus třeba pomocí zelených potravin.

Ceník

Energy healing

2500 Kč/h

 

Online konzultace

2500 Kč/h

Theta rituál

Dle vzdálenosti cca 3500 Kč/1,5h

 

VIP spolupráce

40 000 Kč