Theta healing

Co je Theta healing?

Theta healing probíhá v théta mozkových vlnách. Odehrává se v bezpečném prostoru, kam se dostaneme pomocí krátké meditace. Nevadí, pokud neumíš meditovat. Provedu tě přesně k tvému prožitku.

Jak to probíhá?

Při tomto procesu se napojíme na nejvyšší energii, kterou každý nazývá jinak. Může to být Stvořitel, Zdroj, Bůh… Je jedno jak to nazýváme, důležitý je záměr s kterým do toho jdeme. Pokud chceš opravdu změnit svůj život, vyčistit přesvědčení a naladit se na úspěšný život ve zdraví a hojnosti, tak se tak opravdu stane. 

Jak funguje tato technika?

Ve svém životě procházíme situace, které v nás mohou zanechat otisk pomocí uvězněné emoce nebo přijmutí nějakého přesvědčení. Některé emoce a přesvědčení nemusí pocházet z našeho života, ale třeba od rodičů a jejich rodičů, tedy z našeho rodu. 

Vše, co se dělo v našich rodech a životech, vedlo a vede k nějakému pochopení. V této době můžeme vše propustit a začít si tvořít svůj šťastný život bez těchto bolestí, přesvědčení ve zdraví, lásce a hojnosti. 

Při Theta healingu změníme přesvědčení a nahrajeme přesně to, co chceš ve svém životě. Ne z pozice oběti, ale jako tvůrce svého života. 

Můžeš být sebevědomější a žít v lásce a hojnosti, pokud si to dovolíš. 

Chci balíček 3 konzultací za zvýhodněnou cenu

Co jsou theta vlny?

Existuje pět různých frekvencí mozkových vln – alfa, beta, theta, delta, gama. Tyto frekvence řídí vše, co děláte a říkáte. Při každé činnosti je jedna z frekvencí dominantní. 

Například ve vlnách beta se nacházíme vždy, když přemýšlíme a mluvíme. 

Stav ve vlnách theta je velmi hluboké uvolnění. Můžeme ho například zažít při snění či hypnóze. Nacházíme se v něm v naprostém klidu, je to tzv. meditativní stav. Můžeme se tak podívat hlouběji do podvědomí, kde se skrývají různé vzpomínky a pocity. 

Jak vznikla metoda Theta healing?

V roce 1995 diagnostikovali zakladatelce Theta healingu rakovinu. Vianna Stibal byla terapeutka a při práci s klientkou zjistila, že může nařídit okamžité uzdravení a být jeho svědkem. Poté si toto léčení aplikovala na svou vlastní nohu, která byla zasažena rakovinou. Noha okamžitě splaskla a rakovina zmizela. 

Později Vianna zjistila, že při léčení se přepíná do mozkových vln théta a začala tak nazývat toto léčení. Dále toto léčení rozšiřovala a dnes už máme komplexní metodu, která pomáhá lidem na celém světe. V tomto období je Theta healing velmi rozšířený, učí se ho lidé po celém světě a předávají ho dál. 

Jak budeme pracovat?

1.

Rezervace a platba

Zarezervuj si svůj termín online

2.

Potvrzení rezervace

Na tvůj e-mail dorazí potvrzení

3.

Sejdeme se online 

Ve smluvený čas si zavoláme

4.

Čas pro tebe

Napojíme se a půjdeme do hloubky

Reference

Konzultace

Péťa je živel. Chcete s ní spolupracovat? V tom případě vás nenechá držet se zpátky. Popostrčí vás k tomu pustit brzdu a opravdu žít to co chcete, tak jak chcete.

Markéta

Petry mentoring v kombinaci Theta healingem mi pomohl nalézt a odstranit limity, které mi bránily dovolit si být úspěšná. Změnily jsme je na lehkost a radost, kterou jsem tolik potřebovala opět cítit při tvorbě online produktů. Teď konečně vím, že to tak opravdu bude. Mockrát děkuji a rozhodně doporučuji!

Kristýna

Petru jsem oslovila proto, že už na první pohled jsem k ní získala důvěru. Přestože jsem na začátku měla téma naší spolupráce definováno jen částečně, provedla mne efektivně přímo k jádru. Od toho se pak odvíjela i další související témata, která bylo potřeba dořešit. Šlo zejména o bloky v podnikání. Při samotném theta healingu mne provedla celým procesem velmi rychle a jistě a cítila jsem, že je to ta správná cesta. Petru mohu určitě doporučit.“ 

Alena R.

Jako terapeut jsem byla zvědavá, jak funguje Theta healing, chtěla jsem si rozšířit obzory, a výsledek předčil všechny moje očekávání. Petra je úžasná průvodkyně!!!! Healing je hluboký, rychlý, účinný a přitom obrovsky jemný. Můžu jen doporučit. 

Martina

VIP spolupráce

Za tu dobu, co se známe mi v mnohém, co se týče marketingu a sítí poradila, dala jasnej, jednoduchej, praktickej návod a impulz, že je ve mně víc, že si to můžu v klidu dovolit. Dala mi rady, tipy, informace, motivaci a vždy zpětnou vazbu, která má oproti jiným smysl, kostru, hlavu a patu a především je přesně šitá na míru mě jako individualitě.

Petra se prostě vyzná. Je vidět, že tento obor vystudovala, neplácá nesmysly, nevymýšlí si a nestřílí od boku. Hlavně to od ní vše pobírám i proto, že to podá lehkým a jednoduchým způsobem. Nemám ráda totiž žadný větší složitosti.

Ano, někdy když mi radí dobře tak si jedu svou, ale trpělivě čeká, až si na to přijdu zcela sama a nezasahuje.

Dominika

Poslouchala jsem tvé video o penězích. Už jsem o tom takto dříve přemýšlela, že to tak je. Tvá slova mi to jen doladila, že je to pravda. Děkuji ti.

Šárka

Otázky a odpovědi

u

Jak probíhá sezení Theta healingu?

Po zaplacení a potvrzené rezervaci si zavoláme ve smluvený čas. Popíšeš mi to, co chceš řešit a uděláme si společnou meditaci do theta vln. Nevadí, pokud ti nejde meditovat. Poté následuje individuální práce.

u

Kolik toho stihneme?

Každé setkání je velmi individuální. Hodně toho zavisí na podvědomé mysli a také na odhodlání, jak moc uvnitř sebe chcete změnit svá přesvědčení. Za hodinu se toho dá stihnout opravdu hodně.

u

Můžu se čistit bez tebe?

Vše je o vědomém přístupu k životu. Čištění probíhá i skrze tvoje rozhodnutí. Samozřejmě metodu můžeš používat i sám, ale je to o přístupu, jestli se do toho chceš více ponořit.

u

Jaký je rozdíl mezi theta healingem a mentoringem?

Při theta healingu se zaměřujeme na práci s přesvědčeními, jsme po celou dobu v procesu léčení. Při konzultaci si více povídáme a můžeme nastavit akční kroky ke změně. Pokud narazíme na přesvědčení, které něco blokuje, můžeme ho odstranit díky theta healingu.

u

Potřebuji něco ještě vědět k sezení?

Před i po sezení doporučuji pít hodně čisté vody, odlehčit stravu a skvělé je i detoxikovat organismus třeba pomocí zelených potravin.