Přichází období adventu, kdy naši předci očekávali příchod Spasitele. Já bych to nazvala spíš očekávání příchodu světla a konec temné části roku, která je sice občas nepříjemná, ale pro nás velmi důležitá. 

Co se děje v přírodě i v nás?

ČAS dlouhé tmy a krátkého světa. DOBA ponoření se dovnitř. OBDOBÍ dokončování projektů a úklidu starého. MÍSTO pro přípravu na nové. PROSTOR kde není čas na velké změny. ROZMĚR pro nalezení důvěry v sobě. 

Život a jeho cyklus se stále proměňují. Období přicházející tmy přináší zpomalení a útlum životních rytmů. V temnotě máme jedinečnou příležitost vidět PLAMÍNEK V NÁS. Vše se zastavuje a také ukončuje. 

Emoce

Všechny emoce, negativní i pozitivní: jsou v pořádku – jsou součástí denního rytmu – jsou součástí života 

Negativní emoce jsou pouze náročnější na přijetí.  Přiznat si, co cítíme, není občas příjemné. První pomoc je právě ukotvení v tom, že veškeré naše prožívání je v pořádku. Pomáhá také vědomá práce s tím, CO bývá spouštěčem negativních emocí. Zastavit se každý den a dopřát si třeba jen pár minut času PRO SEBE, nám dává možnost se s emocemi seznámit a zeptat se jich, proč tu jsou. Vycházka, sdílení s přáteli, terapie či meditace zase přináší příležitost pohlédnout na situaci s větším odstupem či nadhledem. 

Negativní emoce

Když odmítneme negativní emoce, následuje: – ztuhnutí – znecitilivění – zastavení ŽIVOTNÍ ENERGIE 

Pokud se člověk znecitliví, může to přinést chvilku úlevy, ale s tím tlumíme i sebe samé, náš potenciál a životní energii. 

Naštěstí VŽDY existuje NADĚJE a každý krok může přinést velký pokrok. Po této temné části přichází Slunovrat, kdy začne přicházet světlo k nám, vše se začne připravovat k růstu a můžeme cítit příval nové energie.  ŽIVOT je jako VLNA. Jednou jsi dole a jednou nahoře, říká se. THETA VLNY jsou stavem, kdy se nacházíme v hlubokém odpočinku. Odpočinek, který mnozí z nás naléhavě potřebují a často si ho nedopřejí. 

Vědomá práce, kterou vám při sezení s metodou THETA HEALING přináším, znamená klidnější život a více ŽIVOTNÍ ENERGIE v osobním i profesním konání. Není třeba měnit situaci, avšak pohled na ni. Vše, co se nám děje je tu pro nás. Toto uvědomění nám přináší do života pochopení. Tím se vše, co už nám neslouží, může proměnit. Ať už v prožitku, tak v realitě. 

Pokud máš pocit, že potřebuješ tímto povést. Ozvi se nebo si rovnou rezervuj termín sezení se mnou. Nemusíš na to být sám/sama.   

S láskou Petra

Další články

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Karta na týden 22.5. – 28.5.

Na tento týden máme kartu z balíčku Andělé a archandělé. Byla tažena při rituálu hojnosti a nese další nádherné poselství.O čem je tato karta? Vůz - Archanděl Metatron Odhodlání a sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.  Tato karta navazuje na...

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Karta na týden 15.5. – 21.5.

Tento týden bude výklad z Karet světla. Karta přímo volala z balíčku a nenechala na sebe dlouho čekat. Která tentokrát vypadla?O čem je tato karta? Jdeš správným směrem Příliš o tom nepřemýšlej. Následuj směrování své duše.  Nádherná karta, která se mnou neskutečně...

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Karta na týden 8.5. – 14.5.

Výklad na tento týden bude z Karet světla, které mi na tento týden přišly nejvhodnější.O čem je tato karta? Kněžka Jak jsi vyzývána, abys povstala a vedla ostatní? Kněžka je oddaná službě, svobodě a vedení. Přináší poselství, že nemusíme být dokonalí, abychom vedli...